Çorlu Ucuz Escort Bayan Başak

Çorlu Partner

Selamlar ben Bayan Başak 29 yaşındayım ve Çorlu’da yaşıyorum. 4 yıllık üniversite eğitimimi tamamladıktan sonra özel bir şirkette sekreterlik yapıyorum ve yaptığım işten çok memnunum. Boş zamanlarımda kitap okumaktan, bisiklet sürmekten, alışveriş yapmaktan ve internette dolaşmaktan çok keyif alırım. Özellikle yağmur yağarken kitap okumaktan çok hoşlanıyorum. Ayrıca interneti aktif bir şekilde kullanıyorum ve sosyal medyada çok aktif sayılırım. Ayrıca sıcak olmayan, serin havalarda bisikletime binip çevreyi dolaşmaktan çok hoşlanıyorum.

 

Özel hayatım ise gayet sakin geçiyor. Lise de yaşadığım ufak tefek, kısa süreli ilişkilerden sonra üniversitede tanıştığım ve hayatımın erkeği olduğunu düşündüğüm adam ile evlendim. Şuan da hala birlikteyiz ve 1 tane de kızımız var. Evlilik hayatımdan çok memnunum. Evimde oturmaktan ve ailemle vakit geçirmekten çok keyif alıyorum. Arkadaş ortamım ise son derece dar. Üniversitede edindiğim arkadaşlarım ile üniversite bittikten sonra hiç görüşmedik.

 

Çalıştığım şirkette ki iş arkadaşlarım ile aram gayet iyi. Ancak samimi sayılmayız. Bu yüzden boş vakitlerimi ailem ile beraber geçiriyorum ve bu durumdan oldukça memnunum. Eşim ise tam bir spor tutkunu. Futboldan yüzmeye kadar her türlü spor ile ilgileniyor ve takip ediyor. Arada sırada kızımızı komşuya bırakıp beraber bisiklet sürmeye çıkıyoruz ve öyle keyifli oluyor ki zamanın nasıl geçtiğini anlayamıyoruz bile. Bu yüzden ailemle geçirdiğim her dakika bana çok kıymetli geliyor ve halimden çok memnunum.

 

1

Kaan

Selam tatlım tanışıp arkadaş olabilir miyiz 05445127405

Bir Cevap Yazın